Last photo before I sent him out for new owner :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miho. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Miho. Pokaż wszystkie posty
sobota, 9 listopada 2013
czwartek, 31 października 2013
[PL] Prawie listopad...i lalkowe niespodzianki! Wooo!
HAPPY HALLOWEEN!
/a teraz do notki właściwej :P/
Nie mogę uwierzyc, że to już prawie listopad. Czas leci nieubłaganie. Minął rok jak siedzę w Glasgow. Ciężki rok, pełen zarówno radości jak i smutków, ale przede wszystkim bardzo ciężkiej pracy i tęsknoty za tym co 'znajome i typowo swojskie'. Ostatni raz w Polsce byłam w styczniu, następny raz wybieram się w Grudniu i odliczam do tego wyjazdu dni. Fajnie będzie znów zobaczyć rodzinę, znajomych, a przede wszystkim mojego psa; Alexa.
Zobaczę też znowu moją Lucille. Miałam jej przywieźć do towarzystwa Iana czyli mojego Migidollowego J.Miho, ale sęk w tym, że pożegnałam trzy dni temu tą lalkę. Poleciała do USA, do nowej właścicielki, która z kolei wysłała mi w zamian inną lalkę. I tu niespodzianka, bo nie byle jaką, a z mojej żelaznej wishlisty lalek, które chciałabym mieć od lat. Otóż tak się składa, że Lusia będzie miała Volksowego chłopca przy boku. Model to School A, white skin. Ciało z dłuższymi nóżkami i nieco różniące się kolorem od główki ze względu na wiek (główka jest nówka, z customowym makijażem, nawet nie najgorszym), ale i tak zamierzam ubrać go od stóp do głów, zatem nie będzie większego problemu. Jedyne co mnie zastanawia, to czy ciuszki, które mam na chłopaków SD będą odpowiedniej wielkości, hmm. Zobaczymy. W każdym razie doczekać się nie mogę!
Tu mały preview.
/a teraz do notki właściwej :P/
Nie mogę uwierzyc, że to już prawie listopad. Czas leci nieubłaganie. Minął rok jak siedzę w Glasgow. Ciężki rok, pełen zarówno radości jak i smutków, ale przede wszystkim bardzo ciężkiej pracy i tęsknoty za tym co 'znajome i typowo swojskie'. Ostatni raz w Polsce byłam w styczniu, następny raz wybieram się w Grudniu i odliczam do tego wyjazdu dni. Fajnie będzie znów zobaczyć rodzinę, znajomych, a przede wszystkim mojego psa; Alexa.
Zobaczę też znowu moją Lucille. Miałam jej przywieźć do towarzystwa Iana czyli mojego Migidollowego J.Miho, ale sęk w tym, że pożegnałam trzy dni temu tą lalkę. Poleciała do USA, do nowej właścicielki, która z kolei wysłała mi w zamian inną lalkę. I tu niespodzianka, bo nie byle jaką, a z mojej żelaznej wishlisty lalek, które chciałabym mieć od lat. Otóż tak się składa, że Lusia będzie miała Volksowego chłopca przy boku. Model to School A, white skin. Ciało z dłuższymi nóżkami i nieco różniące się kolorem od główki ze względu na wiek (główka jest nówka, z customowym makijażem, nawet nie najgorszym), ale i tak zamierzam ubrać go od stóp do głów, zatem nie będzie większego problemu. Jedyne co mnie zastanawia, to czy ciuszki, które mam na chłopaków SD będą odpowiedniej wielkości, hmm. Zobaczymy. W każdym razie doczekać się nie mogę!
Tu mały preview.
niedziela, 25 sierpnia 2013
czwartek, 11 lipca 2013
[ENG] Only two pics [Migidoll J.Miho-Psycho]
Just first try at taking his pictures :)
I'll try to cut his wig bit more (I already made it short but still not enough).
wtorek, 9 lipca 2013
Psycho (Janus Miho) Arrival :)
He's here after two months of waiting ^^ Today morning I went to Parcelforce depot, paid 27 pounds of customs and got package with him onto my hands. Here's box oppening :)
All I can tell ye is that he'll be difficult doll to handle. He has more childlish face than I expected which may be both advantage and disadvantage. Other thing is that he's huge. So much bigger than my previous boys (excluding Heliot, lol....but that was AGES go XD;). Clothes I had prepared for him are bit small so I don't know if I should buy him stuff for SD13 or SD17....O_o;;;; whooops!
By the way- expect note and pictures from Japan Expo. I promise there will be also a lot of dolls *_*
All I can tell ye is that he'll be difficult doll to handle. He has more childlish face than I expected which may be both advantage and disadvantage. Other thing is that he's huge. So much bigger than my previous boys (excluding Heliot, lol....but that was AGES go XD;). Clothes I had prepared for him are bit small so I don't know if I should buy him stuff for SD13 or SD17....O_o;;;; whooops!
Onto pics~~
huge but not really that heavy box
Company box. Bit plain looking XD;
cushions
....and soooo many gifts O_O;;;; WOW! I got really cute wig (I will leave it for Lucille because it completly does not suit Psycho. Picture book, notepad etc.
Very cool looking certificate
oh....and here comes a doll itself
*smirk*
*smirk no.2*
Here with eyes, wig and some clothing.
I'll try to make some decent pictures soon.
By the way- expect note and pictures from Japan Expo. I promise there will be also a lot of dolls *_*
piątek, 10 maja 2013
[ENG] Oh boy!
[ENG] Seems like Lucille will have a male friend :)
I just couldn't resist and ordered new migidoll head- Janus Miho (faceup included), the two faced, smirking guy who will become one of most beloved original characters; Psycho *_* Altho it will take some time to get body for him, not to mention clothes and other stuff, but I am really excited!
I just couldn't resist and ordered new migidoll head- Janus Miho (faceup included), the two faced, smirking guy who will become one of most beloved original characters; Psycho *_* Altho it will take some time to get body for him, not to mention clothes and other stuff, but I am really excited!
Subskrybuj:
Posty (Atom)














