poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Mała Chloe // Little Chloe

[PL] Mała Chloe z fairylandu zamieszała mi totalnie w wishliście (którą nawiasem zaktualizowałam). Zastanawiam się teraz skąd skombinować pieniążki na to maleństwo. Przez myśl przeszło mi nawet sprzedanie Natashy (Kayli) i dopiero co otrzymanego fejsplejtu Mischy, ale czy takie spontaniczne działanie nie sprawi, ze będę później tego żałowała? No cóż, dam sobie jeszcze kilka chwil na przemyślenia. 

+++

[ENG] Little Chloe from fairyland enchanted me and suddenly hopped on my wishlist (which I have updated by the way). I'm trying to figure out where to get monies for her. I've been thinking even about selling Natasha (my dnd Kayla) and recently received Mischa faceplate but I wonder if will regret this decission in future? Well, I'll try to think about it a little more. 


6 komentarzy:

 1. Weź mi nic nie mów...;) Ja też przez Chloe straciłam swój spokój ducha ;)))))I teraz kombinuję jak koń pod górę. Muszę chyba przydzwonić łbem w ścianę,coby się uspokoić i cieszyć się w końcu z tego,co mam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się powoli przekonuję, ze co się odwlecze, to nie uciecze. Ona jest i bedzie w basicu. A ja nie powinnam wydawać teraz nadprogramowo pieniędzy :) Jak będę miała nadwyżkę to i Chloe i drugą Leah sobie przygarnę :)

   Usuń
 2. Hehehe,jak się okazuje mała Chloe zamieszała nie w jednej a w kilku głowach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Chloe jest boska , mi tez troszke w głowie namieszała ale niestety kasy brak :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kasa, odwieczny problem ludzi zbierających dolfy. Inna sprawa, ze w tym hobby nawet wór pieniędzy by nie pomógł XP

   Usuń