czwartek, 1 marca 2012

Kto co jak i dlaczego- Lalkowo na blogspocie

[PL] Witam, z tej strony Agata 'Mesiaste' Jedras, w sktócie Meśka. Rysowniczka, storyboardzistka i zbieraczka rzeczy różnych. Witam na moim kolejnym blogu o wdzięcznej nazwie Dollish. Będzie on poświęcony głównie wszelakim lalkom, a także mojej działalności twórczej.
Ci, którzy mieli okazję sie ze mną spotkać gdzieś na tej płaszczyźnie zapytają po kie licho potrzebny mi ten blog skoro mam swoje 'lalkowo' na pingerze: http://lalkowo.pinger.pl/ Odpowiedź na to pytanie jest prosta i bardziej oczywista niźli by się wydawało; pinger nie spełnia swojego zadania jak powinien. Strona już opd paru miesięcy straszliwie mi się zawiesza. Dodawanie każdej notki to droga przez mękę, a spamerom nie ma końca. Dlatego próbuję szczęścia na blogspocie, na którym te problemy może okażą się znikome, albo i żadne. Postaram się przenieść tutaj część archiwum ze wspomnianego wyżej bloga i miejmy nadzieję niedługo dodać nowsze rzeczy i zdjęcia. Tymczasem pozdrawiam serdecznie i do następnego wpisu!

+++

ENG] Hello, Agata 'Mesiaste Jedras here. In short Mesia. Illustrator, soryboard artist and collector of many various things. Welcome at my blog; Dollish. It will be dedicated mostly to dolls and art of all kinds. Enjoy Your stay :D

1 komentarz: