czwartek, 31 maja 2012

Glorydol znów tego dokonał // Glorydoll done it again

[PL] Firma Glorydoll ma długą historię. Jest na rynku lalkowym od dobrych kilku lat. Mają co prawda tylko kilka modeli, na których bazują, ale są one na tyle ciekawe, że firma wciąż i wciąż otrzymuje nowe zamówienia od klientów, którzy...czekają po kilka miesięcy na swoje rzeczy, są notorycznie okłamywani, olewani itd. Tak, moi mili, to co czytacie, to nie jest żadna pomyłka. Ponadto Glorydoll znów się doigrał i to na dużą skalę, ponieważ kilka osób chce wnieść zbiorowy pozew przeciwko firmie o oszustwo. Smutne jest to, ze GD absolutnie nic sobie z tego nie robi. Nie odpisują na wiadomości, ostrzeżenia.
Ja, przyznam szczerze, czekam na moją łepetynę od nich cierpliwie, chociaż ta cierpliwość mi się kończy. Bo ile można czekać na samą głowę? Stuknie niedługo 7 miesięcy. Tyle nie czekałam na limitkę sooma, gdy mieli pierdylion zamówień. Ale niech dojdzie i po roku, byleby doszła. Będzie to chyba mój lalkowy święty graal, którego już nigdy w życiu nie wypuszczę z rąk. Nie ma głupich.

+++

[ENG] Glorydoll has a long story. Company is in busines for at least few years already. Altho they have only few molds, they're pretty good. That is why GD recives a lot of orders for their dolls. Unfortunately customers are constantly...lied, ignored etc. Yes, ladies and gentlemen, it's not a mistake, it looks just like I wrote. On top of all that, they've done it again- made some people sue them for cheating. And they act like they don't give a fuck about it 'cause they act like they do not see warnings.
As for me and my ordered Lucy head- I'm waiting patiently but my patience has also it's limits. Soon it will be 7 months since I placed order and I think it's my personal record in waiting for BJD (not to mention BJD part O_O). But heck, I can wait longer, I just hope to get it some day. I will treasure it like holly grail. No selling like previous one, I won't be that stupid.

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieje, ze dotrze do Ciebie ta głowa (w końcu), bo najwyzsza juz pora....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez mam taka nadzieje, zanim GD zwinie interes na dobre i zniknie z moją kasą (najczarniejszy scenariusz O_o; )

   Usuń
 2. 7 miesięcy? to chyba jakiś żart O.o
  trzymam kciuki, żeby główka jak najszybciej dotarła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nom, cały Glorydoll, poprzednio na całą ich lalkę czeka\łam 'tylko' 4 miesiące, hahaha XD
   Dzięki za trzymanie kciuków, przyda się.

   Usuń
 3. Ugh! Ja nie mogłam wysiedzieć 2 miesięcy, więc jestem pełna podziwu, że jesteś w stanie wytrzymać ;w; Ale faktycznie, bardzo niemiłe jest to co robią :< a teoretycznie powinni być profesjonalistami :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie są, a przynajmniej nie w kwestii kontaktów z klientem. Przykre. Niestety coraz więcej ludzi przypuszcza na nich atak i boję się, ze naprawdę tym razem mogą zwinąć interes :/

   Usuń