niedziela, 30 grudnia 2012

[ENG] Glorydoll disappeared

[ENG] Is it okay to asume that Glorydoll dosn't exist anymore? They disapperared few months ago and stoped answering to mails/ messages. They didn't even sent out all the dolls that were paid off and supposed to arrive at their new houses!

I am lucky to have my own Lucy at home in Poland. I can't imagine that I wouldn't be able to have this mold since I love it so much D: Still, I wanted to buy Miyuki and Karl too in some not so far future :/ Meh.


Bellow old photo of my previous GD boy; Louis. 

1 komentarz:

 1. Ależ ślicznego chłopca masz (hm, miałaś..? ^^"), też uwielbiam ten mold, choć moja pierwsza dollfowa miłość to Karl. I w związku z tym miałabym maleńkie pytanie, prośbę w zasadzie.
  Przepraszam, że w komentarzu, ale nie potrafię znaleźć żadnego przycisku na PM albo coś w tym stylu, ślepa jestem, czy takeigo nie ma..?
  Chodzi o Karla właśnie, w najbliższym czasie będę dla niego szukać nowego domu ^^ Głupio mi strasznie się reklamować tak perfidnie, ale gdybyś Ty albo może ktoś znajomy był potencjalnie zainteresowany, chętnie się skontaktuję na DoA albo w inny sposób.
  Jeszcze raz przepraszam i... mam nadzieję, do zgadania? Niekoniecznie w sprawie lalek. Natomiast nie omieszkam przejrzeć i reszty bloga ;D
  Pozdrowienia z zimnego, jak nie wiem, zaśnieżonego Krakowa!

  OdpowiedzUsuń